top of page
Поиск

Квест «Пригоди Аліси в Країні Див»

  • Фото автора: Кучмак Оксана
    Кучмак Оксана
  • 11 февр. 2018 г.
  • 3 мин. чтения

Квест «Пригоди Аліси в Країні Див»

Мета: узагальнити і систематизувати вивчений матеріал вивчений за творчістю Льюїса Керролла; розвивати усне монологічне і діалогічне мовлення, пам’ять, увагу, кмітливість, уміння працювати в групі; виховувати загальнолюдські цінності.

Обладнання: завдання для гри, пам’ятки, карта маршруту, кросворд, ключі, клюшка та м’ячики для гри в крокет.

Тип уроку: урок застосування здобутих знань, умінь і навичок.

Форма уроку: квест-гра.

Хід заняття

Два кролики

Вітаємо Вас у Країні чудес! Де неможливе – можливе, а те що є правдою, насправді і навпаки! Запрошуємо поринути в наші фантазії і не думати про час, бо тут на годиннику завжди саме та година, коли пора пити чай. І спробуйте не заблукати, бо шлях належить Королеві Червоній, а вона глузувати не любить, і в цьому ви незабаром впевнитись самі. Ми розпочинаємо …

- Я неприпустимо запізнююся, тому ви підказку зможете знайти на стовпі оголошень

1. Випробування «Знайди потрібне оголошення» (гравцям потрібно знайти потрібне оголошення)

.іжородоп утуршрам утрак шедйанз іцчивакур в іцниля аН

2. Знайомство із картою

3. «Чарівні дрібнички».

Ми подолали ці сходи і опинилися під землею. Щоб продовжити нашу незвичайну подорож, давайте пригадаємо, у якому епізоді з’являються такі дрібнички:

• Кишеньковий годинник;

• Порожня банка з написом «Помаранчеве варення»;

• Золотий ключик;

• Пляшечка з написом «Випий мене»;

• Тістечко з написом «З’їж мене»;

• Білі рукавички.

Можна замінити «Склади пазл»

4. Щоб перейти до наступного етапу нашої подорожі, треба вирішити кросворд.

Кросворд.

1. Улюблений напій Березневого Зайця.

2. Провідник Аліси у дивосвіті.

3. Підручник з якого предмету читала Алісі сестра?

4. Ім’я одного із свідків на суді.

5. Дивакуватий учасник чайної церемонії.

6. Улюблена гра королеви.

7. Кіт із графства … .

8. Казна-що-не … .

9. Квіти, які любила Червова Дама.

10. Герой, з яким познайомилася дівчинка, котрий мав погану звичку.

11. Ім’я казкового грифона.

12. Який елемент одягу допомогла знайти Кролику Аліса?

13. Жорстока королева – просто … Дама.

Чудасія, чудасій, які прекрасні люди! Є країна, яку не відшукати на Землі, говорять щоб вижити там, потрібно бути божевільним як Капелюшник, це власне я і є. Ви потрапили в Країну абсурду і фантазії. Ох, мало хто зможе дійти туди, самі знаєте куди! Мало хто знаходить вихід, деякі його не бачать, навіть коли його найдуть, а багато і не шукають. Але танцюймо Джигу-джигу, веселіше. Я допоможу здійснити Ваші бажання (Зникає. Дарує алфавіт)

5. «Тайнопис». (потрібно відкрити замок, підібравши ключ)

Перед нами – зашифровані тайнописи. Розшифруймо їх!

3,11,20,11,14,17,7,18,7 15,21,19,15,7,23

(Випий мене) (крокет)

19,10,7,21,19,22,16,12,10 22,19,18

(озеро сліз) (сон)

10,13,9,17,7,18,7 4,21,11,25,19,18

(з’їж мене) (грифон)

Відповідь. З’їш мене.

Вартові пропонують на вибір цукерки або напої.

- Важливо-неважливо...

- Неважливо-важливо...

- Яка різниця?

- Зустріти б кого-небудь розумного для різноманітності!

- Чудасія, чудасій ви саме ті хто нам потрібні.

- Виберіть, саме те що вам потрібно, з’їште.

- Подумати тільки, що через якісь речі можна так зменшитися.

- Ви можете продовжити подорож.

- Вам лист.

Вартові відчиняють двері.

«ПРОЧИТАЙ МЕНЕ» лист «Хочеш знайти друга – з’єднай те, що роз’єднано!».

Встановлення відповідностей

1Грифон 4 легко ображається

2 Королева 5 гоноровиста

3 Миша 6 усміхнений

4 Потелячена Черепаха 2 знервована та зла

5 Гусениця 3 сумна

6 Чеширський Кіт 1 роздратований

(виходить Чеширський кіт)

- Як Ваші справи? - Ніяк - Як ніяк? - Зовсім ніяк! (говорить сам до себе)

- Розуміти мене не обов’язково, обов’язково любити і годувати вчасно.

- Ви хочете спитати, а де ви можете знайти кого-небудь нормального? - Ніде, нормальних не буває. Адже всі такі різні й несхожі. І це, по-моєму, нормально.

- Але обов'язково знайдеться хтось, кому необхідна посмішка Чеширського кота. Посміхнемось разом.

- Чудесно за такі посмішки дарунок від мене, такого чудового кота. Відкриєте в кінці шляху. Це обов’язково збереже вам голову, звісно, якщо вона потрібна! А мені вже час… (дарує коробку)

Пробігає кролик №1 (бурмоче під ніс)

- Ой, Королева! Вона розлютиться. Якщо ми спізнимося!»

Кролик №2

- Треба бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти як мінімум удвічі швидше!

Кролик №1

- поспішаємо на галявину пограти в королівський крокет.

(показує як грати в крокет).

- Кращий спосіб пояснити – це самому зробити

Кролик № 2

- ти знаєш правило, брате,

- ніяких правил…

- ні, попади тричі в лунку і зможеш іти далі.

- Так, так. Поспішаймо. А тепер ви.

Гості проходять по коридору до дерева

(теоретична частина)

На останньому слайді напис.

Ведучий

Час пити чай, бо чай контролює наш час?

Помиляються ті, хто вважає, що чай заспокоює нерви.

Справжній чай - це адреналін в чистому вигляді, бо його п’ють тільки в колі справжніх друзів.

Підсумок гри. «Божевільне чаювання».

Запрошую до столу. Пропоную покласти собі на тарілку святковий смаколик. (Лунає звук годинника)

Кролик голосно кричить. Зміна місця! Зміна місця! Чисту чашку! Чисту чашку!

(гравці беруть тарілку сусіда і знову кладуть солодощі)

Кролик голосно кричить. Зміна місця. Зміна місця. Чисту чашку. Чисту чашку.

Гра продовжується допоки гравці не дійдуть до свого місця.

Ведучий. А тепер пропонуємо з’їсти смаколики, які потрапили до ваших тарілок і запити смачним чаєм.

 
 
 

Недавние посты

Смотреть все
Ш. Перро. «Попелюшка»

Тема. Ш. Перро. «Попелюшка». Поетизація працьовитості та скромності, віра в перемогу добра над злом Мета: допомогти учням усвідомити...

 
 
 
Дж. Г. Байрон. Поема « Мазепа»

Тема: Дж. Г. Байрон. Поема « Мазепа». Її історична основа та романтичний міф. Риси романтичного героя в образі Мазепи. Мета: допомогти...

 
 
 

Comments


КУЧМАК ОКСАНА ОРЕСТІВНА 1970 р.н. 

УЧИТЕЛЬ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

МОСТИСЬКОЇ  ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ

ПЕДАГОГІЧНИЙ СТАЖ – 25 РОКІВ

ОСВІТА ВИЩА  ДДПІ ім. І. Я. ФРАНКА (1987-1992рр)

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: УЧИТЕЛЬ РОСІЙСЬКОЇ МОВИ, РОСІЙСЬКОЇ  ТА СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Про автора

bottom of page